Barevný systém Menalux

Rychlé a snadné!

Výběr správného sáčku do vysavače představuje pro mnoho lidí stále problém. Zásluhou barevného systému Menalux je to teď tak snadné! Podívejte se, jakou barvu má značka Vašeho vysavače.

Menalux určil a rozdělil velké značky vysavačů do šesti skupin. Každé skupině značek byla přidìlena zvláštní barva a sada 4-místných kódù. Každé balení má vlastní 4-místný kód, který je snadno zapamatovatelný a vyhledatelný na regálu.

Snadno najdete svůj sáček na stojanu

Balení Menalux jsou na prodejním regálu uloženy vzestupně zleva doprava podle objednávkového kódu prachového sáčku.

Tak vznikne jednotné zobrazení každého barevného kódu i v rámci rozsahù jednotlivé barvy. Jakmile najdete barvu odpovídající Vaší značce vysavače a zjistíte, jaké číslo prachového sáčku potřebujete, najdete na regálu Menalux příslušný prachový sáček velmi rychle a snadno.

ZNÁTE ZNAČKU A MODEL SVÉHO VYSAVAČE

Najděte svůj model vysavače na webové stránce Menalux. Vyberte kategorii „prachový sáček“ a poté vyberte značku vysavače, řadu a model. Klikněte na zobrazený prachový sáček a podívejte se na odpovídající barvu a referenci sáčku.

nebo

Najděte svůj model vysavače v záložce průvodce obchodem nebo v přehledu značek a modelů v abecedním pořadí. Vedle svého modelu vysavače najdete odpovídající barvu a referenci sáčku. Poté přejděte na správnou barvu a najděte svůj sáček podle číselného pořadí.

 

MÁTE ODKAZ JINÉ ZNAČKY SÁČKU VYSAVAČE

V přehledu výrobců sáčků najdete příslušné označení Menaluxu a barevný kód. Pak přejděte ke správné barvě a najděte svùj sáček do vysavače podle číselného pořadí.

 

Označení značky a modelu svého vysavače najdete na zadní straně vysavače.