Informace o webu Menalux

Menalux je název značky pro přizpùsobitelný spotřební materiál a příslušenství vyrobené společností Electrolux, jedním z největších výrobcù domácích spotřebičů. Značka Menalux je rozšířená po celém světě a má za sebou dlouholeté zkušenosti z výroby a prodeje těchto výrobkù.

Menalux nabízí nejen rozsáhlý a převratný rozsah prachových sáčkù a příslušenství pro všechny současné značky vysavače, ale i spotřební materiál a příslušenství pro malé spotřebiče a bílé zboží, a zajišťuje tedy všechny potřeby související s domácími spotřebiči kdekoli v domácnosti.

Naším hnacím motorem vždy byly kvalita a inovace. Nový syntetický materiál DURAFLOW™ fresh pro prachové sáčky nabízí dlouhodobou životnost spolu s trvale vysokým sacím výkonem i při postupném zaplňování sáčku a lepší filtraci pro zdravější bytové prostředí. Menalux je prvním výrobcem syntetických prachových sáčkù, který nechal ověřit kvalitu svých výrobků společností TÜV Rheinland Group, jejíž schválení je skutečnou zárukou kvality.

Barevný systém Menalux

Rychlé a snadné! Výběr správného sáčku do vysavače představuje pro mnoho lidí stále problém. Zásluhou barevného systému Menalux je to teď tak snadné! Podívejte se, jakou barvu má značka Vašeho ...

DURAFLOW™ Fresh

DURAFLOW™ Fresh – ÚŽASNÝ SYNTETICKÝ PRACHOVÝ SÁČEK

KVALITA SCHVÁLENÁ INSTITUTEM TÜV

Společnost Menalux je prvním výrobcem syntetických prachových sáčků, který si své výrobky nechal otestovat institutem TÜV Rheinland Group: jeho schválení představuje skutečnou záruku kvality ...